Teknoloji

Hunt: Showdown için yeni güncelleme yayınlandı: Geralt’ın sesi oyuna katılıyor

 
Crytek tarafından bizlere sunulan çevrimiçi açık dünya nişancı aksiyon oyunu Hunt: Showdown için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile Geralt’ın sesi oyuna dahil edildi. The Witcher 3: Wild Hunt’ta ana karakterimizi seslendiren Doug Cockle, Hunt: Showdown’da John Victor isimli karaktere hayat vermişti.
 
1.12 Güncellemesi oyuna yeni iyileştirmeler getiriyor
 
 
 
Hunt: Showdown’a gelen son güncellemeyle birlikte oyuna birçok iyileştirme geliyor. PC, PS4 ve Xbox One oyuncuları için mevcut olan bu güncelleme, oyun içi performansı iyileştirir ve iki yeni öğretici karakter sunar. Yeni yama, temel öğretim bölümünü detaylandırıyor ve oyunculara daha akıcı bir öğretim sunumu sunuyor.
 
1.12 güncellemesi ile oyun içerisinde silah seçimleri artık daha kolay. Ayrıca oyunda gizlenme durumu artık daha duyulabilir. Örneğin bir çöp yığınının arkasına saklandığımızda diğer oyuncular tarafından duyulacaktır.
 
Türkçe dil takviyeli nişancı aksiyon oyunu için yeni güncellemeler gelmeye devam edecek. Oyuna Steam üzerinden şu anda 109.00 TL karşılığında erişebilirsiniz.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu