Yaşam

Eski sevgilisine seslendi mi? Cem Yılmaz’dan kafa karıştıran paylaşım: Unutamıyorum artık gelin

Projelerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarıyla da adından söz ettiren Cem Yılmaz, emekliliğini açıkladı. 12 bin 680 TL emekli maaşı alacağını söyleyen Yılmaz, emeklilikle ilgili yaptığı paylaşımlarla güldürdü. Yılmaz’ın bir paylaşımı ortalığı karıştırdı.

“DAYANAMIYORUM, ŞİMDİ GEL”

Defne Samyeli ve Serenay Sarıkaya ile uzun süreli birliktelikleri olan Cem Yılmaz, “Unutamıyorum, hep aklımdasın. Unuttum diyorum, bitti diyorum. Yine karşıma çıkıyorsun.. .Bunu neden yapıyorsun canımı yakmayı seviyor musun artık dayanamıyorum gel yada git” yazıp “ne kadar doğru” yazdı. Ünlü komedyenin yaptığı paylaşımda eski kız arkadaşlarından birine atıfta bulunduğu iddia edildi. Yılmaz ise yorumlara sessiz kaldı.

DEFNE SAMYELİ İLE AŞK 1.5 YIL SÜRDÜ

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin 1,5 yıldır aşk yaşadığı ve çiftin ihanet nedeniyle ilişkilerini bitirdiği iddia edildi. Yılmaz ve Sarıkaya’nın samimiyeti Defne Samyeli’yi kızdırmış, ikilinin bu nedenle önemli bir tartışmaya girerek ilgiyi bitirdiği iddia edilmişti.

SERENAY SARIKAYA İLE AŞK YAŞADI

Samyeli ile yollarını ayıran Cem Yılmaz, daha sonra Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadı. İkilinin birlikteliği 2020 yılına damgasını vururken, her birinin görüşleri günlerce konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu