Haber

Dışişleri Bakan Yardımcısı Halil Falyalı’nın avukatı iddiaları yalanladı.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim’in avukatı, Halil Falyalı’nın bazı medya organları tarafından ileri sürülen iştirak ve iddialarını açıklama yaparak yalanladı.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim’in avukatı Muhammed Kerim Karadağ, sosyal medya hesabından, Seyhan Avşar’ın Halk TV İnternet Haber Sitesinde Yazdığı Sözde Haber Yazısına İlişkin Bilgi Notu” başlıklı bir bildiri yayımladı.

“YALAN VE İFTİRA”

Avukat Karadağ, “Müvekkilim Dışişleri Bakanı YRD’dir. Yasin Ekrem Serim ile ilgili basında yer alan haberlerin tamamı yalan ve iftiradan ibaret olup, adı geçen Halil Falyalı ile hiçbir şekilde ortaklık kurmamış, herhangi bir ticari faaliyette bulunmamıştır. Kanun önünde hesabını soracağız!” açıklamayı içeren bir metin yayınladı.

CHP’NİN ÖZELLİĞİ DE AMAÇ OLARAK SERİM ALMIŞTIR

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel, “uyuşturucu ticareti, kaçak bahis, kara para aklama ve şantaj” suçlarından yargılanarak öldürülen Halil Falyalı ile Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim’in ortakları olduğunu iddia etti. Belge burada. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Belgesi. Bu belgeye göre Halil Falyalı ile ortak olmuş.söz konusu.

 

KAYNAK: HABER7

camliyayla-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu